DOLAR 18,8210 0.09%
EURO 20,5043 -0.2%
ALTIN 1.158,690,29
BITCOIN 442751-0,93%
Denizli

AZ BULUTLU

13:23

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ

Melahat AKDEMİR
(melahat@denizlisondakikahaberleri.com)

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

ONUR AKDEMİR
(onur@denizlisondakikahaberleri.com)

EDİTÖRLER/ MUHABİRLER / KÖŞE YAZARLARI

Esma MENTEŞ

esma@denizlisondakikahaberleri.com

Orçun AKDEMİR

orcun@denizlisondakikahaberleri.com

Elif AKYÜZ

elif@denizlisondakikahaberleri.com

Erdinç İftar

erdinc@denizlisondakikahaberleri.com

Haber Merkezi Stajyer

Hale Tosun

hale@denizlisondakikahaberleri.com

 

BÖLGE SORUMLULARI

NAZİLLİ BÖLGE SORUMLUSU

Hakan KARAMANLIOĞLU

hakan@denizlisondakikahaberleri.com

 

MERSİN BÖLGE SORUMLUSU

Asya KILINÇ

asya@denizlisondakikahaberleri.com

 

REKLAM – İŞBİRLİĞİ
(reklam@denizlisondakikahaberleri.com)

 

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(info@denizlisondakikahaberleri.com)

 

ADRES
Asmalıevler Mahallesi 6642. Sokak

No:11 Zemin Kat  Pamukkale/Denizli

0 545 780 05 48

 

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN
Firmamıza ait olan denizlisondakikahaberleri.com’ unyayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri info@denizlisondakikahaberleri.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.