DOLAR 33,0823 0.11%
EURO 36,0429 0.26%
ALTIN 2.557,670,28
BITCOIN 22442561,26%
Denizli
33°

AÇIK

13:16

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Anavatan Partisi Bursa , Yıldırım İlçe Kongresi

ABONE OL
Mayıs 17, 2022 14:19
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Anavatan partisi il başkanı Mustafa Muzaffer NİŞANCI 24.02.2022 Tarihinde Yıldırım ilçe başkanı olarak Çğdem NİŞANCI ‘yı uygun görüp mazbatasını vermiş idi.

Bu gelişme üzerine ilçe başkan adayı ilk hafta içinde, yönetimini arkadaşlarından oluşturup,  il sivil toplumla ilişkiler müdürlüğüne başvurusunu yaptı.

Sonrasında oradan aldığı kayıt onayı ile ilçe yüksek seçim kuruluna defterlerini de hazırlayarak başvurdu ve defterlerini onaylattı.

Yüksek seçim kurulunda defterleri onaylanan ilçe başkanı kongre başvurunda bulunarak gerekli işlemlerini tamamladı.

Son olarak 24.04.2022 tarihinde kongresini tamamlayan Yıldırım ilçesi il sivil toplumla ilişkiler müdürlüğüne olağan kongre sonuç bildirimini vererek Anavatan il başkanı Mustafa Muzaffer NİŞANCI nın kadrosunda seçilmiş Yıldırım ilçe başkanı Çiğdem NİŞANCI oldu.

Anap il başkanı Mustafa Muzaffer NİŞANCI tüm Yıldırım yönetimi ve başkanını tebrik ve teşekkürleri ile il başkanlığında ağırladı.

Kongre esnasında yaşanan bir anı:   Anavatan partisi il başkanı Mustafa Muzaffer NİŞANCI Yıldırım ilçe kongresinin yapıldığı yüzüncüyıl mahallesinde bulunan adreste davet etmiş olduğu kongre emnıyet görevlileri ile sohbet ederken ilçe başkanı çay kurabiye gibi ikramları dağıtıyordu. Bu esnada iki üyenin kaydının bulunamaması küçük çaplı telaşa yol açtı. Anavatan il başkanı Mustafa Muzaffer NİŞANCI ilçe başkanı hemen duruma el koyarak kayıtsız iki kişi yerine diğer kayıtlı iki kişinin çağırılıp seçim noktasına hızlı bir biçimde ulaşmaları için Yönetim ile birlikte büyük çaba sarf edilirken Yüksek seçim kurulu üyeleride zaman kısıtlamasını belirtti. Tam kongre tamamlanamayacak diye tedirginlik yaşanırken iki kişinin zamanında seçim alanına yetiştirilmesi ile oylama tamamlandı. Bu olayda tatlı bir kongre anısı olarak Anap il başkanı Mustafa Muzaffer NİŞANCI nın hatıralarında yerini aldı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r